اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

انتصاب معاون اداری و مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان

انتصاب معاون اداری و مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان

انتصاب معاون اداری و مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان به گزارش روابط عمومی؛ آقای مهندس حمید حکمتی طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان منصوب گردید.
يکشنبه 28 ارديبهشت 1399

پروژه شهرک اندایشه

شروع بکار پروژه 600 واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط شرکت عمران و توسعه آذربایجان

شروع بکار پروژه 600 واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط شرکت عمران و توسعه آذربایجان مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان از شروع بکار پروژه 600 واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط این شرکت خبر داد.
دوشنبه 1 ارديبهشت 1399

با برگزاری مراسم معارفه و تکریم؛

مدیر مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان معرفی شد

مدیر مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان معرفی شد با برگزاری مراسمی، مدیر مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان معرفی و از خدمات مدیر مالی سابق این شرکت قدردانی شد.
يکشنبه 24 فروردين 1399

در جهت مقابله با ویروس کرونا صورت گرفت؛

ضدعفونی محیط اداری و کارگاهی شرکت عمران و توسعه آذربایجان

ضدعفونی محیط اداری و کارگاهی شرکت عمران و توسعه آذربایجان با دستور مدیر عامل شرکت دکتر عالی‌باف، در جهت مبارزه با بیماری کرونا مواد ضدعفونی دست و محیط خریداری و ایشان به حفظ سلامت محیطی و ذهنی کارکنان تاکید کرده و افزودند: در مبارزه با بیماری کرونا باید همگی در راستای رعایت اصول بهداشتی اقدام کرده و همگام با ستاد ملی مبارزه با کرونا گام برداریم.
شنبه 24 اسفند 1398

بازدید از پروژه‌های شرکت عمران و توسعه آذربایجان

بازدید معاون وزیر و مدیران استانی از پروژه‌های شرکت عمران و توسعه آذربایجان

بازدید معاون وزیر و مدیران استانی از پروژه‌های شرکت عمران و توسعه آذربایجان بازدید معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌های کشور؛ دکتر جمالی‌نژاد به همراه معاون فنی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی و شهردار تبریز از پروژه‌های شرکت عمران و توسعه آذربایجان.
شنبه 24 اسفند 1398

پروژه عتیق

تلاش بی‌وقفه برای بهره‌برداری از پروژه عتیق

تلاش بی‌وقفه برای بهره‌برداری از پروژه عتیق شرکت عمران و توسعه آذربایجان به طور شبانه‌روزی در تلاش است در سریع‌ترین زمان ممکن پروژه عتیق را که یکی از بزرگترین پروژه‌های احیا بافت فرسوده کشور است آماده بهره‌برداری کند.
پنجشنبه 15 اسفند 1398

با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت صورت گرفت ؛

جلسه صمیمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران و توسعه آذربایجان با مهندسین شرکت به مناسبت روز مهندس و بررسی شرایط پروژه‌ها

جلسه صمیمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران و توسعه آذربایجان با مهندسین شرکت به مناسبت روز مهندس و بررسی شرایط پروژه‌ها جلسه صمیمی مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره شرکت عمران و توسعه آذبایجان در معاونت فنی و عمرانی شرکت برگزار گردید.
سه شنبه 6 اسفند 1398

آگهی مناقصه

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای - نوبت اول

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای - نوبت اول شرکت عمران و توسعه آذربایجان بر اساس مجوز شماره 9491/81 مورخ 98/11/19 هیات مدیره محترم شرکت، در نظر دارد انجام عملیات اجرایی تکمیل کارهای باقی‌مانده پروژه تجاری خدماتی عتیق یک و دو را از طریق مناقصه عمومی به پیمانکار واجد شرایط که دارای امکانات مالی، فنی و تجهیزاتی لازم و سوابق کاری مرتبط باشد با شرایط ذیل واگذار نماید.
دوشنبه 21 بهمن 1398

با برگزاری مراسم معارفه و تکریم،

مدیر مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان معرفی شد

مدیر مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان معرفی شد با برگزاری مراسمی، مدیر مالی شرکت عمران و توسعه آذربایجان، معرفی و از خدمات مدیر مالی سابق این شرکت قدردانی شد.
جمعه 18 بهمن 1398

معارفه مدیر جدید حراست شرکت عمران و توسعه آذربایجان

مراسم تودیع آقای مهندس الهی (مدیر اسبق حراست) و معارفه مهندس مددی (مدیر جدید حراست) در محل دفتر مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار گردید

مراسم تودیع آقای مهندس الهی (مدیر اسبق حراست) و معارفه مهندس مددی (مدیر جدید حراست) در محل دفتر مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار گردید به گزارش امور ارتباطات شرکت عمران و توسعه آذربایجان، آئین تودیع و معارفه مدیر جدید حراست شرکت عمران و توسعه آذربایجان با حضور آقای مهندس فتحیان مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز، دکتر عالی باف مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان و جمعی از مدیران اداره کل حراست شهرداری تبریز و شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار گردید.
شنبه 5 بهمن 1398