تاریخ : شنبه 5 بهمن 1398     |     کد : 100

معارفه مدیر جدید حراست شرکت عمران و توسعه آذربایجان

مراسم تودیع آقای مهندس الهی (مدیر اسبق حراست) و معارفه مهندس مددی (مدیر جدید حراست) در محل دفتر مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار گردید

به گزارش امور ارتباطات شرکت عمران و توسعه آذربایجان، آئین تودیع و معارفه مدیر جدید حراست شرکت عمران و توسعه آذربایجان با حضور آقای مهندس فتحیان مدیرکل حراست شهرداری کلانشهر تبریز، دکتر عالی باف مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان و جمعی از مدیران اداره کل حراست شهرداری تبریز و شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار گردید.

در این آئین مهندس فتحیان مدیر کل اداره حراست شهرداری تبریز ضمن بیان برخی آیات و احادیث در خصوص حراست از ارزشها، تلاش برای شفاف سازی کلیه امورات شهرداری، احقاق حقوق شهروندان، اصلاح و حذف زمینه ها و کانال های تخلف، ترویج فرهنگ پاکدستی پرسنل را از اهم وظائف و رسالت های مجموعه ی شهرداری برشمرد.

 

وی با اشاره به اینکه شفاف سازی امورات مهمترین عامل جهت مسدود ساختن زمینه های تخلفی است  خاطر نشان کرد: به یقین اصلاح نگرش عمومی به مجموعه ی عظیم شهرداری از مهمترین آثار این شفاف سازی ها  خواهد بود.

 

مدیر کل حراست شهرداری تبریز ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات کلیه پرسنل شرکت عمران و توسعه آذربایجان در جهت اعتلای اهداف شرکت، از زحمات آقای مهندس الهی در دوران مدیریتی حراست شرکت  تشکر کرد.

 

در بخش دیگری از این مراسم، دکتر عالی باف با تشکر از زحمات آقای مهندس الهی در مدیریت حراست شرکت عمران وتوسعه آذربایجان اظهار داشت: مدیریت حراست شرکت با توجه به شرایط متفاوت این شرکت و خاص بودن ارباب رجوع و امورات شرکت کار بسیار دشواری است که آقای مهندس الهی اقدامات ارزشمندی را در این راستا انجام داده است.

دکتر عالی باف افزود : حراست بازو و نقطه قوت هر مدیر است که باید با هماهنگی کامل با این نهاد راه های منجر به فساد را مسدود کرد .

 

گفتنی است در پایان این آئین  مهندس مددی بعنوان مدیر جدید حراست شرکت عمران و توسعه آذربایجان معارفه گردید و از زحمات مهندس الهی تقدیر گردید.


 


PDF چاپ چاپ