تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398     |     کد : 103

با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت صورت گرفت ؛

جلسه صمیمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران و توسعه آذربایجان با مهندسین شرکت به مناسبت روز مهندس و بررسی شرایط پروژه‌ها

جلسه صمیمی مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره شرکت عمران و توسعه آذبایجان در معاونت فنی و عمرانی شرکت برگزار گردید.

آقای دکتر عالی‌باف با تبریک روز مهندس به تمامی مهندسین شرکت افزود : شرکت عمران و توسعه آذربایجان با داشتن مهندسین مجرب و متخصص یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های شهرداری تبریز می‌باشد که در انجام وظایف سازمانی به نحو احسن به خدمت‌رسانی پرداخته است.

مدیر عامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان افزود : در شرایط کنونی اقتصادی کشور، شرکت عمران و توسعه آذربایجان با مدیریت صحیح هزینه نه تنها هیچ کدام از پروژه‌های خود را تعطیل نکرده بلکه پیشرفت‌ها و گشایش‌های زیادی را علی‌الخصوص در پروژه عتیق به ثبت رسانده است.

ایشان با تاکید بر همدلی و هم‌قسم بودن هیات مدیره، مدیریت و کارکنان گفتند : وجود این صمیمیت و اتحاد در بین مهندسین و تمام کارکنان عزیز بسیار حائز اهمیت بوده و با توجه به تدوین برنامه زمان‌بندی امیدواریم تمامی پروژه‌ها را به بهترین شکل به پایان رسانده و در اختیار شهروندان عزیز قرار دهیم.

در ادامه آقای مهندس علیزاده نایب رئیس محترم هیات مدیره شرکت با تبریک روز مهندس افزودند : از صمیم قلب تمامی زحمات کارکنان را مشاهده و از زحمات‌شان ممنون می‌باشیم، توان بالا و پتانسیل بالای نیروی انسانی شرکت با مدیریت صحیح را می‌توان در عملکرد شش ماهه دوم و پیشرفت پروژه عتیق مشاهده کرد.

ایشان با تشکر از حمایت‌های شهردار تبریز از مجموعه شرکت عمران و توسعه آذربایجان افزود : با توجه به مدیریت درست و هزینه کرد مناسب می‌توان به
جرات این شرکت را از موفق‌ترین مجموعه‌های شهرداری تبریز نامید.

در ادامه جلسه دکتر شاملو عضو هیات مدیره شرکت با تبریک روز مهندس گفتند : بنده هم به نوبت خود روز مهندس را به تمام مهندسین عزیز تبریک گفته و از حضور در این جمع صمیمی خوشحال می‌باشم.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده اقدامات مناسبی در دوران مدیریت جدید شرکت در راستای شفافیت مالی شرکت انجام شده است که لازم می‌دانم از کارکنان امور مالی شرکت نیز تشکر کنم.

در ادامه جلسه شرایط پروژه‌های شرکت علی‌الخصوص پروژه عتیق با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره با بیان نظرات معاون محترم فنی و عمرانی و کارشناسان شرکت مورد بحث قرار گرفت .

 


PDF چاپ چاپ