تاریخ : دوشنبه 1 ارديبهشت 1399     |     کد : 108

پروژه شهرک اندایشه

شروع بکار پروژه 600 واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط شرکت عمران و توسعه آذربایجان

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان از شروع بکار پروژه 600 واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط این شرکت خبر داد.

دکتر حسین عالی‌باف با بیان این خبر افزود : پروژه 600 واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه تبریز در جهت احیا  بافت فرسوده شهری بوده و یکی از پروژه‌های راکد عمرانی شهرداری تبریز در 2 سال اخیر بوده که با حمایت‌های شهردار تبریز و تدوین برنامه مدون دوباره فعالیت عمرانی خود را آغاز نموده است .
 
مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان اضافه کرد : این پروژه با عرصه 20298/72 متر مربع و اعیانی 62000 متر مربع یکی از پروژه‌های بزرگ این شرکت می‌باشد که امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نحو احسن اتمام و در اختیار همشهریان عزیز قرار دهیم .

عالی‌باف در ادامه با اشاره به عملکرد عمرانی این شرکت ادامه داد : شرکت عمران و توسعه آذربایجان یکی از بازوان اصلی شهرداری تبریز در مباحث عمرانی می‌باشد که کارنامه درخشانی را از خود در پروژه‌های اتمام یافته به جای گذاشته است و تحقق 107% بودجه عمرانی این شرکت در سال 98 نشانگر کار و تلاش مضاعف در این شرکت می‌باشد.

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان با اشاره به شعار سال 99 توسط مقام معظم رهبری؛ نامگذاری این سال به عنوان جهش تولید را به فال نیک گرفته و با اطاعت از رهنمودهای رهبری ابراز امیدواری کرد تا سال 99 سال اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره این شرکت الخصوص پروژه عتیق که بزرگترین پروژه مسکونی تجاری تفریحی شهرداری تبریز و اتمام تملک ضربتی پروژه بافت ناکارآمد شهری چوخورلار، باشد.

 


PDF چاپ چاپ