تاریخ : سه شنبه 1 مهر 1399     |     کد : 114

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان

محمدرضا عباسی  مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان شد

با برگزاری مراسم تودیع و معارفه جناب آقای محمدرضا عباسی  مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان شد

با برگزاری مراسم تودیع و معارفه انجام پذیرفت ؛ 

با حکم شهردار تبریز، مهندس محمدرضا عباسی ناصر مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان شد

به گزارش امور ارتباطات ، در این جلسه که با حضور آقایان مظفر سلیمانی معاون مالی و اقتصادی شهردار تبریزو اسماعیل فتحیان مدیرکل اداره حراست شهرداری تبریز و معاونین و مدیران شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار شد  معاون مالی و اقتصادی شهردار تبریز با بیان اینکه این شرکت یکی از پتانسیل های درآمدزایی شهرداری تبریز است گفت: امیدواریم در دوره جدید مدیریت این شرکت شاهد توسعه کمی و کیفی پروژه‌ها باشیم.

معاون مالی و اقتصادی شهردار تبریز گفت: از زحمات دکتر عالی باف مدیرعامل سابق شرکت تشکر می نمایم و انتظار داریم با استفاده از تجارب مدیرعامل جدید شرکت، پروژه‌هایی جدید با سرعت و دقت اجرا شود.

سلیمانی تکمیل و اجرای پروژه‌ ای  مانند «چوخورلار»  را از پروژه‌های جدید شرکت دانست و گفت: نگرش توسعه‌ای جدیدی برای شرکت دیده شده است.
 در این جلسه آقای مهندس فتحیان رئیس حراست شهرداری تبریز برای برای مدیرعامل جدید شرکت عمران و توسعه آذربایجان آرزوی موفقیت کرده و افزود : به مانند همیشه انتظار داریم در بحث شفاف سازی شاهد پیشرفت های روز افزون باشیم . مهندس عباسی پیش از این معاون خدمات شهری منطقه 9 و شهرداری آذرشهر را در کارنامه خود دارد .
لازم به ذکر است دکتر حسین عالی باف مدیرعامل سابق شرکت عمران و توسعه آذربایجان امروز به عنوان سرپرست شهرداری منطقه 6 منصوب شدند .


PDF چاپ چاپ