تاریخ : يکشنبه 27 مهر 1399     |     کد : 122

برگزاری جلسه مدیرعامل در محل معاونت فنی و عمرانی شرکت

جلسه مدیرعامل به همراه معاون فنی و عمرانی و مدیران شرکت در محل معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران و توسعه آذربایجان انجام یافت

برگزاری جلسه مدیرعامل به همراه معاون فنی و عمرانی و مدیران شرکت در محل معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران و توسعه آذربایجان

به گزارش امور ارتباطات شرکت ، جلسه مدیرعامل به همراه معاون فنی و عمرانی و مدیران شرکت در محل معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران و توسعه آذربایجان برگزار شد . .
به گزارش امور ارتباطات مدیرعامل شرکت عمران وتوسعه آذربایجان در روز یک شنبه 27 مهر ساعت 7 صبح به همراه مدیران شرکت در معاونت فنی وعمرانی حضور یافته و در خصوص پیشرفت هر چه سریع تر امور با مهندسین شرکت به صحبت پرداختند. 
مهندس عباسی با بیان اینکه پتانسیل های شرکت عمران و توسعه آذربایجان بسیار فراتر از حد و حدود پیشرفت های کنونی است افزود: این شرکت به عنوان یکی از بازوان اصلی عمرانی شهرداری تبریز با توجه به داشتن نیروهای متخصص در تمامی حوزه ها پتانسیل رسیدن به موفقیت ها و پیشرفت های بسیار زیادی را دارد.
مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان با اشاره به اتحاد و همدلی در راستای هر چه موفق تر بودن پروژه عمرانی شرکت گفتند: پروژه عتیق باید هر چه سریع تر به عنوان یکی از افتخارات شهرداری تبریز تکمیل و افتتاح گردد و انتظار من از تمامی همکاران اتحاد و یکدل بودن در جهت نیل به موفقیت های روز افزون است. 
ایشان با اشاره به اینکه شرکت نیازمند مشارکت و شروع پروژه های جدید عمرانی است افزودند : با عنایت به کارنامه موفق شرکت در حوزه های احیای بافت فرسوده و حاشیه نشینی مشارکت در پروژه های جدید با اهداف خدمت و سودآوری این شرکت را لازم دانست. 
عباسی در پایان صحبت هایش با تشکر از حمایت های همه جانبه شهردار محترم تبریز جناب آقای دکتر شهین باهر و اعضای شورای اسلامی تبریز افزود: امیدواریم به قولی که به آقای شهردار در خصوص اتمام هر چه سریع تر پروژه عتیق داده ایم با تلاش همه جانبه همکاران پایبند باشیم.
 


PDF چاپ چاپ